Alya Hukuk Bürosu | Ankara Avukat

Alya Hukuk Bürosu

Avukat Büşra ARSLAN

Av. Büşra ARSLAN 1992 yılı Nisan ayında Ankara’da dünyaya gelmiştir.

İlk,orta ve lise öğrenimini Ankara’da; Lisans eğitimini ise Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde (2015) tamamlamıştır. Ankara Barosu bünyesinde Avukatlık Stajını tamamlayıp 2016 yılında Avukatlık Ruhsatnamesini almaya hak kazanmıştır. 2019 yılında Ankara Üniversitesi Ceza Muhakemesinde Uzlaştırmacı Eğitimini tamamlamıştır.

2016 yılından bu yana fiilen Avukatlık mesleğini icra etmekte olan Av.Büşra ARSLAN, halen ALYA HUKUK BÜROSU’nda Kurucu Avukat olarak görev almaktadır. 

Mesleki uzmanlık alanları arasında başta Ceza Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, Ticaret Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar, İcra ve İflas Hukuku ağırlıklı olmak üzere sayılabilir.

Aynı zamanda Pursaklar Girişimci İş Adamları Derneği (PUGİAD)  Yönetim Kurulu üyesidir. Gazete Kuzey’de hukuki konularda köşe yazıları yazmaktadır.

Av. Büşra ARSLAN, evli ve bir kız çocuk annesidir.

ALYA Hukuk Bürosu, 2016 yılında müvekkillerimizin mahkemeler önünde veya alternatif uyuşmazlık çözüm yollarında danışmanlık ve hukuki destek hizmeti vermek amacıyla Av.Büşra ARSLAN tarafından kurulmuştur.

Alya Hukuk Whatsapp
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Randevu veya bilgi almak için tıklayınız.